Kotły, piece, podgrzewacze

Instal System

ul. Zbożowa 8

65-375 Zielona Góra

tel. 68 322 47 40

Oferujemy Państwu kotły gazowe oraz podgrzewacze gazowe oraz elektryczne takich znanych firm jak: Vaillant, Viessmann, ACV, DeDietrich, Ariston, Immergas, Junkers, Wolf, Brotje oraz kotły stałopalne oraz retortowe: Klimosz, Tekla, Kostrzewa, Per-Eko, Kortex, a także lokalnego producenta Kotły Komendant.

Firma INSTAL SYSTEM rozpoczęła działalność handlowo-usługową w 2004 roku, będąc przede wszystkim dystrybutorem urządzeń techniki grzewczej i sanitarnej.

Ofertę budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży. Naszą dewizą jest satysfakcja klienta z najwyższej jakości wyrobów, nienagannej obsługi oraz maksymalne dostosowanie oferty do potrzeb inwestorów. Bliska kooperacja z dostawcami pozwala nam na oferowanie naszym Klientom bardzo korzystnych cen produktów i rozwiązań systemowych charakteryzujących się wysoką jakością, która sprawdziła się już w różnych warunkach.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze wykonujemy usługi w z zakresu systemów ogrzewania centralnego, instalacji wodnych, kanalizacyjnych, solarnych i odkurzania centralnego.

Zapraszamy na zakupy i do skorzystania z naszych usług!


Godziny otwarcia:
Pn-pt. 9.00 – 17.00


    Pokaż Instal System na większej mapie