Odzież i obuwie

Biżuteria. Likwidacja sklepu. Wyprzedaż do -70%

Sklep Orient

Biżuteria w naszym sklepie w większości wykonana jest ręcznie, z naturalnych materiałów, takich jak: drewno, masa perłowa, mosiądz i kość. Posiadamy imponujący wybór kolczyków, korali, wisiorków, bransoletek i broszek, pochodzących z różnych stron świata.

Galanteria skórzana. Likwidacja sklepu. Wyprzedaż do -70%

Sklep Orient

Posiadamy duży wybór torebek damskich, portfeli, kosmetyczek i etui na pomadki- pochodzących przede wszystkim z Indii. Wszystkie wyroby wykonane są z naturalnej skóry w pięknych orientalnych wzorach i kolorach.

Odzież indyjska. Likwidacja sklepu. Wyprzedaż do -70%

Sklep Orient

Oferujemy Państwu różnorodną odzież indyjską w bogatej kolorystyce i fasonach. Posiadamy sukienki, bluzki, spódnice, spodnie, które wykonane są z naturalnych materiałów, takich jak bawełna, wiskoza i jedwab.

Szale, apaszki, chusty do tańca brzucha. Likwidacja sklepu. Wyprzedaż do -70%

Sklep Orient

Oferujemy Państwu szale i apaszki pochodzące z różnych krajów świata, m.in.: Indii Tajlandii, Korei i Chin. W większości wykonane są one z materiałów naturalnych, tj.: bawełny, jedwabiu, wełny i wiskozy. Dostępne są w pięknej kolorystyce i wzorach. W ofercie, która zawiera ponad 2000 tys. pozycji posiadamy ponadto chusty, parea i chusty do tańca brzucha.

Biżuteria artystyczna i rękodzieło

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy biżuterię artystyczną i rękodzieło, wykonywaną na zamówienie i według pomysłu klienta, lub z przedmiotów przyniesionych przez klienta. Przerabiamy biżuterię, oprawiamy kamienie naturalne.

Bransoletki ze złota i srebra

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy Państwu damskie i męskie bransoletki ze złota i srebra o różnych długościach i splotach: lineczki, pancerki, figaro, kręcone oraz wiele innych ciekawych wzorów.

Kolczyki ze złota i srebra

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy Państwu kolczyki ze złota i srebra w różnych kolorach i wzorach: koła, wiszące, na sztyfcie, z kamieniami i bez, kolczyki dziecięce.

Komplety biżuterii ze złota i srebra

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy Państwu komplety biżuterii ze złota i srebra

Łańcuszki ze złota i srebra

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy Państwu damskie i męskie łańcuszki ze złota i srebra o różnych długościach i splotach: lineczki, pancerki, figaro, kręcone oraz wiele innych ciekawych wzorów.

Obrączki ślubne złote

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy Państwu obrączki ślubne złote. Posiadamy duży wybór z najnowszych kolekcji. Wykonujemy obrączki na zamówienie (grawer GRATIS). Proponujemy wyrób z naszego lub własnego złota – gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny. Zapewniamy bezpłatną zmianę rozmiaru obrączek kupionych u nas.

Pierścionki ze złota i srebra

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy Państwu pierścionki ze złota i srebra (bogaty wybór kształtów i rozmiarów); pierścionki z kamieniami w różnych ciekawych wzorach.

Upominki

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy Państwu różnego rodzaju upominki: kadzidełka, świece (zapachowe), podgrzewacze, lusterka, ozdoby do włosów, kartki okolicznościowe, wody toaletowe, ramki do zdjęć, świeczniki, kosmetyki (tusze do rzęs, podkłady, cienie do powiek, lakiery do paznokci, pomadki, błyszczyki), szczotki do włosów i grzebienie.

Usługi jubilerskie/złotnicze

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy Państwu naprawy, odnowy wszelkiego rodzaju biżuterii (złotej i srebrnej), grawer. Wykonujemy biżuterię na zamówienie; oprawiamy kamienie; powiększamy i zmniejszamy pierścionki ze złota i srebra.

Wisiorki ze złota i srebra

Pracownia Złotnicza Jacek Adamczak

Oferujemy Państwu wisiorki ze złota i srebra; z kamieniami i bez; w różnych kolorach i wzorach: krzyżyki, medaliki, znaki zodiaku, serduszka, aniołki, literki.