Przygotowanie na studia medyczne

Ratajczuk Edukacja
Zielona Góra

tel. 577 517 650
www.Ratajczuk.pl
infot@ratajczuk.pl


„Ratajczuk – Edukacja” organizuje kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu kursów maturalnych z biologii i chemii. Na rynku działamy od ponad 15 lat. Łącząc zalety korepetycji indywidualnych i zajęć w małych grupach przygotowujemy do egzaminu dojrzałości z przedmiotów kluczowych dla osób chcących studiować kierunki medyczne.

Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na kierunki medyczne. Ratajczuk – Edukacja oferuje kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w przygotowywaniu do matury z biologii i chemii.

Oferta kursów jest dostępna na naszej stronie internetowej www.Ratajczuk.pl . Maturzystów, trzecioklasistów oraz drugoklasistów zachęcamy do zapisania się do grup najbliższej edycji kursów przygotowujących do egzaminów, których wyniki są brane pod uwagę przy rekrutacji na m. in. kierunek lekarski, pielęgniarski, stomatologię, farmację czy dietetykę lub weterynarię. Częstotliwość zajęć pozwala na solidne przygotowanie ucznia do matury. Dzięki temu w ciągu 2 do 6 semestrów (w zależności od wybranej długości kursu) możliwe jest przećwiczenie całego zakresu materiału będącego źródłem zagadnień na egzaminie maturalnym. Liczba miejsc ograniczona.


Parking:
Tak, w pobliżu.